День Соборності

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам. Ось чому ми зобов’язані плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні українцям знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни.
В бібліотеці навчального закладу відбулася година єдності «Соборна. Вільна. Неподільна!», присвячена Дню Соборності України, де розповідалося про цю визначну подію української історії з використанням мультимедійних засобів, літературно-музичних композицій, показом відеохроніки. Бібліотекарем ГРИЦЮК Н.М. було оформлено книжкова виставка, фотопанорама цієї події «Одна, єдина, моя Україна».
Викладач історії України ПАВЛОВА Л.А. розповіла про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.
Згадали ведучі – бібліотекар ліцею ГРИЦЮК Н.М. та зав.міською бібліотекою філією №6 і про криваві бої, які зараз точаться на Україні і наших героїв, які віддали життя за Україну в російсько-українській війні. Сьогодні вирішується доля і майбутнє України. Під час проведення заходу використані документальні кадри хроніки, мультимедійна презентація «22 січня – День Соборності України».
Здобувачі освіти змогли взяти участь у квест-грі «З Україною у серці».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *